Get Adobe Flash player
říjen 2022
npúsčps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Počítadlo návštev

146862
DnesDnes12
VčeraVčera47
tento týdentento týden210
Tento měsícTento měsíc299
CelkověCelkově146862

Permanentní make-up

Permanentní Make-Up je metoda, při které se zvýrazňují horní a dolní oční linky, obočí nebo rty aplikací přírodního pigmentu do vrchních vrstev pokožky.
Je to velmi vhodný jako základ pro dokonalé nalíčení žen každého věku, pro ženy aktivní a pracovně vytížené, ale i pro ty, které chtějí vypadat dobře v každé situaci, nebo si s líčením nevědí rady.
Dokáže skrýt nedostatky či potlačit drobné asymetrie tváře. Není ale náhražkou klasického líčení. Výsledkem permanentního make-upu má být přirozený odstín, který poslouží jako základ líčení a upraví celkovou vizáž tváře.
Trvanlivost permanentního make-upu je dána typem pokožky, obecně lze říci, že vydrží 2-5 let. Postupně bledne až zcela vymizí.
Lze jej kdykoliv obnovit nebo doplnit.
Pigmenty se kombinují tak, aby výsledná barva co nejvíce odpovídala představám zákaznice. Barevná škála je velmi pestrá.
Používá se speciální strojek s malými jehličkami. Všechny pomůcky jsou sterilní a na jedno použití.
Celý výkon se provádí v místním znecitlivění nejmodernějšími místními anestetiky, takže bolestivost je minimální.
Upozornění!!
Permanentní make-up je zákrok, při kterém se porušuje integrita kůže. Pro vaše bezpečí proto doporučujeme vybírat výhradně zařízení, která mají vyškolený zdravotnický personál a tuto činnost schválenou hygienikem. Pro studio Markýza je tento certifikát samozřejmostí.


Nejčastěji kladené otázky:
Bude to bolet?
Zákrok se provádí v místním znecitlivění moderními anestetiky (krém, gel, sprej). Jehlička je velice tenká a vniká jen do horních vrstev pokožky. Bolestivost je proto minimální a ihned po skončení zákroku mizí úplně. Aplikace je proto všeobecně dobře snášena. Jiné zákroky, které dámy často pro krásu podstupují, jsou vesměs daleko bolestivější. Co bychom pro krásu neudělaly….


Mohu jít hned po aplikaci do práce, mezi lidi, nebudu oteklá?
Než se odloupnou stroupky, bude kontura asi o dva odstíny sytější než výsledná, proto zhruba první tři dny budou místa aplikace nápadnější. Nepatrný otok vymizí prakticky se skončením výkonu. U očních linek mohou být druhý den mírně oteklé oči. V tomto případě doporučujeme čajové obklady.

Jak dlouho vydrží permanentní make-up ?
Permanentní make-up vydrží 2 až 5 let. Záleží na typu pokožky a následné péči o pigmentované místo. Permanentní make-up postupně bledne. Zákrok se dá stále obnovovat.

Mám-li vrásky kolem rtů, je pro mě vhodný tento zákrok?
V tomto případě permanentní make-up velmi doporučujeme, kontura rtů se zvýrazní a ubývající pigment rtů se doplní vystínováním. Permanentní make-up lze opravdu doporučit pro dámy v každém věku.

Je možné se přes permanentní make-up líčit a používat i jiné odstíny?
Permanentní make-upu nenahrazuje líčení, je jen podkladem. To znamená, že se můžete bez problémů líčit i různými jinými odstíny.Ošetřování permanentního make-upu po zákroku:

Bezprostředně po aplikaci se kontura ošetřuje speciálním krémem, který fixuje a chrání čerstvě naimplantovaný pigment.

V den aplikace nedoporučujeme používání vody na ošetřená místa.

Od druhého dne je možné aplikovaná místa mýt vodou, utírat však doporučujeme pouze tlakem. Zároveň je potřeba natírat ošetřená místa kosmetickou vazelinou (Vazelina alba). Ošetřování vazelinou neplatí pro oční linky.

Třetí den se začínají dělat drobné stroupky, které neodlupujte. Nedoporučujeme do vyhojení používat make-up ani žádné jiné krémy. Také rozhodně nedoporučujeme solárium. Mohla by se ovlivnit barevnost implantovaného pigmentu.

Bezprostředně po aplikaci se kontura ošetřuje speciálním krémem, který fixuje a chrání čerstvě naimplantovaný pigment.

Copyright Kosmetické studio Markýza © 2013. All Rights Reserved.